Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript! Aby przeglądać naszą stronę uruchom Javascript. Instrukcja dla twojej przeglądarki: Tutaj

Be cool!

Be cool!

Jak być cool latem?

My wiemy! Teraz do każdego zamówienia możecie zamówić wielorazową, zwrotną torbę termoizolacyjną Zdrowie i Pudełka. Chcemy, abyście mogli cieszyć się najwyższej jakości posiłkami – świeżymi, chrupiącymi i aromatycznymi!

Jak?

To proste. Na czas zamówienia, torby udostępniamy Wam za kaucją 50 zł.  To Wy decydujecie, czy chcecie z niej korzystać - torbę można dodać przy zamówieniu w koszyku. Codziennie wieczorem wystawiajcie ją pod drzwi, a kurier w nocy wstawi do niej zestawy na kolejny dzień.

Ile to kosztuje?

Na czas zamówienia, torby udostępniamy Wam za kaucją 50 zł za sztukę.  Kaucja za torbę jest zwrotna, by ją otrzymać z powrotem, wystarczy oddać torbę kurierowi ostatniego dnia zamówienia i poinformować nas o tym mailowo na adres kontakt@zdrowieipudelka.com.

 Jeśli jednak pokochacie ją tak jak my – dajemy Wam możliwość kupienia torby na własność – wtedy nie musicie jaj oddawać! Zamówienia na kontakt@zdrowieipudelka.com