Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript! Aby przeglądać naszą stronę uruchom Javascript. Instrukcja dla twojej przeglądarki: Tutaj

Mentorka Twojego zdrowia

Mentorka Twojego zdrowia

Czy wiesz, jak zmieniają się potrzeby Twojego organizmu wraz z wiekiem? Jakich substancji powinnaś mu dostarczać, by najlepiej radził sobie z codziennymi wyzwaniami? I co pomaga utrzymać świetną sylwetkę i dobry humor?

My wiemy! Nasza dietetyk, Emilia, jest ekspertką od dobierania właściwego sposobu odżywiania dla kobiet w różnym wieku i w różnej sytuacji. Ma ogromne doświadczenie w przygotowaniu diet dla młodych mam, pań z chorobami tarczycy czy w okresie menopauzy. Dlatego kiedy układałyśmy nasze zestawy, zwróciłyśmy się do niej z pytaniem – co powinno znaleźć się w zestawach dla pań po pięćdziesiątce?

Nasza dietetyk przyznała, że ten czas wiąże się z ogromnymi wyzwaniami. To moment, kiedy w życiu zawodowym kobiety awansują na eksponowane stanowiska lub dzielą się swoją wiedzą z młodszymi kolegami i koleżankami. Muszą znaleźć czas i energię, by doradzać innym, często kosztem dbania o własne zdrowie. A to wymaga zwiększonej uwagi: metabolizm zwalnia, gospodarka hormonalna gwałtownie się zmienia – organizm ma inne potrzeby. Dlatego dieta w menopauzie musi być doskonale skomponowana. Ale kiedy znaleźć czas, by przenalizować wszystkie wskazówki żywieniowe?

Tu mamy odpowiedź. Nie musisz poświęcać wielu godzin na studiowanie zaleceń dietetyków! Nasze zestawy zapewniają wszystko, co jest niezbędne, by organizm miał niezbędne składniki pozwalające zwalczać objawy klimakterium. Budujemy je ze składników zawierających antyoksydanty, probiotyki i dobre białka. A dodatkowo stawiamy na smak – wiemy, że muszą trafić w gust wymagających kobiet! Dlatego nie idziemy na kompromisy, nie szukamy drogi na skróty – dostarczamy zbilansowany zestaw pobudzający metabolizm i stabilizujący samopoczucie. Takie zestawy dostępne są tylko u nas – sprawdźcie pod tym linkiem zestaw Mentorka!