Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript! Aby przeglądać naszą stronę uruchom Javascript. Instrukcja dla twojej przeglądarki: Tutaj

Nasz catering ze znakiem jakości od Cateromarket

Nasz catering ze znakiem jakości od Cateromarket

Dieta pudełkowa Zdrowie i Pudełka została wyróżniona znakiem Catero Protect, przyznawanym przez znany portal pomagający wybrać jedzenie w pudełkach – Cateromarket.pl

Cateromarket od lat śledzi rynek cateringów dietetycznych w Polsce, weryfikuje dostawców i prowadzi testy diet. To miejsce w sieci, w którym w parę chwil poznasz ofertę firm, a także recenzję eksperta żywienia oraz opinie klientów. Nasz catering gromadzi niezmiernie dużo pozytywnych opinii - niemal co miesiąc głosami naszych klientów znajdujemy się w pierwszej piątce najlepszych cateringów w Warszawie. Tym bardziej miło nam, że Cateromarket przyznał nam znak Catero Protect, czyli symbol rzetelności i zaufania do naszych pudełek.

Dieta pudełkowa premium

Dlaczego to wyróżnienie jest tak ważne? Przede wszystkim dlatego, że dostają je tylko firmy, które spełniają wyśrubowane normy związane z obsługą klienta, przygotowaniem i dostarczeniem posiłków i ich jakością. Catero Protect to gwarancja, że otrzymujesz pełnowartościowe, świeże posiłki, przygotowane zgodnie z wytycznymi dietetyka.  W Zdrowie i Pudełka zawsze przykładałyśmy ogromną wagę do jakości i cieszymy się, że nasze starania zostały docenione.  Zawsze korzystamy z sezonowych produktów, by na Waszych stołach pojawiało się to, co w danym momencie najsmaczniejsze. Wiosną dostaniecie od nas pachnące świeżością owoce i warzywa, latem pełnię darów z pól i łąk, jesienią rozgrzewające zupy, a zimą zdrowe kiszonki. Wiemy, że to doceniacie! Zresztą czytając Wasze opinie na Cateromarket widzimy, że doceniacie nie tylko smak, ale też wygląd naszych potraw. Zależy nam, żeby dania z naszych pudełek cieszyły nie tylko Wasze żołądki, ale też Wasze oczy!

Obsługa klienta jest dla nas bardzo ważna

 Tak, jak wspomniałyśmy, znak Cateromarketu jest przyznawany również za jakość obsługi klienta. Zależy nam, żebyście mieli dostarczone Wasze zestawy na czas – zanim rozpoczniecie intensywny dzień pełen spotkań. Po Waszych komentarzach widzimy, że to, że nasi kurierzy są zawsze na czas, jest dla Was bardzo istotne, dlatego dbamy, by codziennie Wasza porcja zdrowia czekała pod Waszymi drzwiami.

Zdrowe zestawy

 Ostatnie tygodnie to był również dla nas czas intensywnej pracy nad nowymi dietami zdrowotnymi. W naszej ofercie pojawiły się zupełnie nowe zestawy: dla chorych na Hashimoto, na nadciśnienie i dieta dla przyszłych mam. Wszystkie przygotowujemy wspólnie z naszą dietetyk, Emilią Gieradą, autorką książek i specjalistką w swojej dziedzinie. Wyniki badań naszych klientów mówią same za siebie, dlatego zanim zaczniecie kurację lekami, zajrzyjcie do naszego działu diet zdrowotnych - warto dać im szansę, co potwierdza otrzymany przez nas znak jakości!