Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript! Aby przeglądać naszą stronę uruchom Javascript. Instrukcja dla twojej przeglądarki: Tutaj

Początki firmy!

Początki firmy!

Połączyłyśmy miłość do jedzenia ze zdrowiem i wygodą. Efekt? Zdrowie i Pudełka!

O tym, że zdrowe jedzenie jest ważne, nikogo nie trzeba przekonywać. Jednak mało kto ma czas zapoznać się z najnowszymi wytycznymi dietetykóww, a potem iść na zakupy i przygotować pyszne posiłki. Dlatego decyzję o zdrowym jedzeniu zawsze odkłada się na "święte nigdy". Dość! Czas zacząć działać i zrobić coś dla siebie.

Zdrowie i Pudełka to efekt współpracy trzech przyjaciółek, założycielek restauracji U dziewczyn. Agnieszka do niedawna pracowała w jednej z warszawskich korporacji, ciągle zabiegana, gnała ze spotkania na spotkanie, nie miała czasu na zakupy i gotowanie. Tym od zawsze zajmowała się Ania - szefowa kuchni w restauracji, nieustannie testowała nowe dania i szukała nowych smaków. Edyta zaś dbała o logistykę i organizację.

Pomysł zrodził się z potrzeby chwili. Bliska osoba zachorowała, a pomocą w jej leczeniu mogły być zdrowe i odżywcze posiłki. To podsunęło nam pomysł - a gdyby tak przygotować wartościowe i pyszne zestawy dla wszystkich, którzy nie mają czasu, by o siebie zadbać? Właściwa dieta pozwala uniknąć wielu chorób cywilizacyjnych, jak np. cukrzycy, nadciśnienia czy miażdżycy - dlatego tak naprawdę zdrowie jest na wyciągnięcie ręki. Zdecydowałyśmy, że warto spróbować!

Początki były jednak bardzo trudne. Co rusz dopadały nas wątpliwości - a co, jeśli nie znajdziemy właściwego połączenia smaków, jeśli nasze zestawy nie będą wyjątkowe? Potem - euforia, udawało się znaleźć idealne zestawienie, zawierające wszystkie ważne składniki i w dodatku doskonałe w smaku. Jak jednak dbać o kalorie? Tu wkroczyła nasza dietetyczka, która od ponad 10 lat dietą pomaga zadbać o zdrowie. Nie obyło się bez szukania kompromisów, długich dyskusji i wielu razy, kiedy któraś z nas miała ochotę się poddać. Za każdym razem, kiedy udawało się nam zamknąć kolejny etap planowania, czułyśmy się, jakbyśmy unosiły się 3 cm nad ziemią. Ustalanie menu zajęło nam miesiące pracy.

Tymczasem przed nami kolejne znaki zapytania. W świecie, gdzie każda firma chwali się smaczną i zdrową kuchnią, trudno jest zdobyć zaufanie. Dlatego my wiemy, że staramy się dla Was bardziej niż ktokolwiek inny. Nasze zestawy testujemy na nas samych, naszych znajomych i przyjaciołach. Jesteśmy niesamowicie wymagające, nie godzimy się na niską jakość. Nasze zestawy są dopracowane do ostatniego szczegółu. Nawet to, jak i w czym je podajemy, to nasza świadoma decyzja. Wkrótce trafią do Was pierwsze zamówione zestawy - dajcie znać, jak Wam smakują na naszym Facebooku!