Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript! Aby przeglądać naszą stronę uruchom Javascript. Instrukcja dla twojej przeglądarki: Tutaj

Postanowienia

Postanowienia

Postanowienia - te noworoczne są dziesięciokrotnie skuteczniejsze! Jak to zleciało!

Zaledwie miesiąc temu świętowaliśmy Nowy Rok. Ten dzień ma symboliczną moc oddzielania przeszłości i przyszłości. Podsumowujemy, wyciągamy wnioski, myślimy o tym, co chcielibyśmy zmienić w kolejnym roku. Tak powstają noworoczne postanowienia - nasze, Wasze i blisko połowy Polaków, którzy z nowym rokiem postanawiają coś zmienić. Na szczycie listy, a na pewno w czołówce, są regularne uprawianie sportu, przejście na dietę i rzucenie palenia. To pierwsze postanowienie jest demokratyczne i nie zależy od płci, drugie częściej podejmują kobiety, trzecie - mężczyźni. Wszystkie dotyczą zdrowia.

Badania pokazują, że postanowienia noworoczne są dziesięciokrotnie skuteczniejsza niż te podejmowane bez planowania. A jednak zaledwie osiem procent z nas w nich wytrwa. Tłum na siłowniach zmniejszy się już po pierwszym miesiącu, bo wtedy odpuści co trzeci. Konsekwencji zabraknie połowie osób, która zrezygnuje z postanowień w ciągu sześciu miesięcy. Znamy to ze swojego doświadczenia. A Wy?

Dlatego zamiast noworocznych postanowień, proponujemy Wam prosty program dbania o własne zdrowie. Taki, który codziennie bez komplikowania Waszego życia pomoże Wam zmienić nawyki. Z naszymi Zdrowymi Pudełkami macie wreszcie prosty sposób, aby mieć więcej czasu i zdrowia.

Ogłaszamy rok 2019 rokiem dbania o siebie i swoje samopoczucie! Dodatkowo, piszemy o tym na blogu i ogłaszamy wszem i wobec! Badania dowiodły bowiem, że jeśli coś ogłosi się publicznie, łatwiej wytrwać w postanowieniu - po prostu głupio jest zrezygnować, kiedy wszyscy wiedzą, jakie zadanie sobie wyznaczyliśmy.

Stawiamy sobie konkretny cel - stawiamy na zdrowie! My też w to wchodzimy - będziemy dbać o siebie, żeby mieć energię, by dla Was gotować. Kto podejmuje z nami to wyzwanie?