Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript! Aby przeglądać naszą stronę uruchom Javascript. Instrukcja dla twojej przeglądarki: Tutaj

SIRT Wege etap 2

Maksymalny efekt odmłodzenia i regeneracji organizmu połączony z dalszym spadkiem wagi to cel drugiego etapu diety SIRT. Mimo ograniczonej kaloryczności, dieta jest ułożona przez naszą dietetyk tak, by dostarczyć Ci wszystkie niezbędne składniki. Polifenole i przeciwutleniacze regenerują organizm na poziomie komórkowym, opóźniając proces starzenia. Sirtuiny naprawiają organizm od środka, poprawiają metabolizm i dodają energii. Nic dziwnego, że to ostatnio ulubiona dieta gwiazd! Zestaw dostępny również w wersji standardowej https://zdrowieipudelka.com/sirt-etap-2.

Stosowanie drugiego etapu zalecane jest przez minimum 10 dni, dla najlepszych efektów polecamy 21 dni lub więcej – aż do uzyskania upragnionej wagi. Następnie zalecamy przejście na dowolny zestaw z naszych zestawów standardowych lub zdrowotnych.

Występuje w kaloryczności: 1000 kcal

W diecie SIRT nie ma możliwości wykluczenia poszczególnych produktów.

Przy zamówieniach powyżej 20 dni bez weekendów lub 21 dni z weekendami system automatycznie naliczy zniżkę w wysokości -3zł za każdy dzień.

Sprawdź MENU zestawu na bieżący tydzień.- +
0.00 zł
0.00 zł