Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript! Aby przeglądać naszą stronę uruchom Javascript. Instrukcja dla twojej przeglądarki: Tutaj

ZDROWI JAK RYBA (wege z rybami i owocami morza)

Receptą na długowieczność jest dieta bogata w kwasy omega-3. Dlatego w tych zestawach nie znajdziesz mięsa, a jedynie ryby, owoce morza i dania wegetariańskie. Jadłospis bogaty w ryby dostarczy do Twojego organizmu niezbędnych (przyjaznych!) tłuszczy nienasyconych, ogromu fosforu, jodu i fluoru! Zestawy bez mięsa, za to z rybami i owocami morza to wybór dla tych, którzy troszczą się o swój układ krążenia i poziom cholesterolu. Pełnowartościowe białko plus nienasycone kwasy tłuszczowe zawarte w rybach to gwarancja pysznego dnia i lepszego samopoczucia. Z takim wsparciem  wypłyniesz na szerokie wody!

Występuje w kalorycznościach: 1500 kcal, 1800 kcal, 2000 kcal, 2500 kcal, 3000 kcal

Wybór mniejszej liczby posiłków skutkuje zmniejszeniem liczby dziennych kalorii i należy je uzupełnić we własnym zakresie, aby osiągnąć wybraną kaloryczność.

Przy zamówieniach powyżej 20 dni bez weekendów lub 21 dni z weekendami system automatycznie naliczy zniżkę w wysokości -3zł za każdy dzień.

Sprawdź MENU zestawu na bieżący tydzień.- +
0.00 zł
0.00 zł